100% Real Leather
100% Hand Made
100% Satisfaction
Volám sa Marek a mám krásnu priateľku Martuš, ktorá Vám vybrané produkty rada pripraví, zabalí a odkomunikuje Váše objednávky, požiadavky, či nápady.

Vždy ma fascinovalo vytvoriť vlastný dizajn a pracovať rukami a preto ďakujem Bohu, že som bol schopný uskutočniť tento plán. A nemyslím tým samotnú manuálnu prácu, ale najmä robiť to, čo ma neskutočne baví. Schopnosť vytvoriť koncept a sledovať ho od prvotnej myšlienky až po konečný produkt je pocit, ako žiadny iný. Toto ma núti oživiť tento krásny prírodný materiál akým je koža. Na koži je niečo zvláštne, čo ma uchvátilo. Drsný a zemitý povrch, vôňa, zvuk, ktorý vydáva, keď ju brúsite alebo keď ním prechádza čepeľ. Zakaždým ma to dostane.

Milujem jednoduché veci v živote a myslím si, že sa to prejavuje v mojej práci. Moje návrhy sú veľmi jednoduché, čisté a robustné, ale elegantné. Veľa inšpirácie čerpám v prírode.

Ako výrobca tohto koženého tovaru považujem za veľmi dôležité zabezpečiť, aby dodávatelia a predajcovia, od ktorých nakupujem veci, boli čo najtradičnejšie obchody, kde nenájdeme žiadnu detskú prácu, ktorá by viedla k čineniu koží alebo výrobe produktov, ktoré používam. Aj keď sa ceny môžu zdať trochu vyššie, verte že všetky produkty sú poctivo robené a kvalitné.

Ďakujeme vám za návštevu nášho malého e-obchodu a dúfame, že sa Vám tieto výrobky budú páčiť a že Vám každý vydrží minimálne celý život.

Bc. Marek Šlesar
Copyright © 2020 http://www.keram.sk. Všetky práva vyhradené.

Internetovú stránku vytvoril Jurko.